O nás

Photographer

FOMI s.r.o.

Počiatky našej spoločnosti FOMI s.r.o. sú zachytené už v roku 1998, kedy sa k vtedy ešte samostatnému živnostníkovi Filipovi pripojil aj jeho syn Michal, súčasný konateľ. Michala k fotografii priviedol otec Filip, ktorý jej zasvätil celý svoj život, profesionálne už od roku 1955 (najskôr ako dokumentarista, neskôr prešiel celou škálou typu fotografie. Slávil nemalé úspechy hlavne v dokumentovaní divadelnej fotografie, miest, obcí a krajov celej Európy). V roku 2008 sa roky skúseností, tvrdej práce a koníčka hlavných zakladateľov spoločnosti zlúčili, a vytvorila sa spoločnosť FOMI s.r.o., ktorá pôsobí na celom európskom trhu.

Sídlo spoločnosti sa nachádza na strednom Slovensku, v Turčianskej záhradke, v meste Martin. Hlavnou náplňou spoločnosti je fotografovanie a vydavateľská činnosť, no v portfóliu firmy je mnoho ďalších služieb...

Spoločnosť FOMI s.r.o. Vám ponúka širokú škálu neopakovateľných záberov, pohľadníc, skladačiek, leporel, kalendárov, knižných publikácií, monografií, z ktorých časť si môžete objednať aj v našom e-shope. V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať.

FOMI - profesionálne fotografické služby, vydavateľská činnosť
Naše produkty
Tradičný odev Turca

Publikácia Tradičný odev Turca vznikla na základe odborného spracovania zbierkového fondu a dokumentačných fondov Slovenského národného múzea v Martine.Autor : PhDr. Mojmír Benža, PhD. Rozsah 160 strán. Formát B5. Väzba V8 (tvrdá väzba)

Shop Now
Plagát Hana Zelinová

Literárny plagát je pripomienkou ku nedožitým 90. narodeninám. Zachytáva prierez života zaslúžilej umelkyne, dielo a fotografie spisovateľky, ako aj úryvok z posledného románu Múr plaču z roku 1999.

Shop Now
Uhrovec a Alexander Dubček

Uhrovec a Alexander Dubček Reprezentačná publikácia bola vydaná roku 2021 pri príležitosti 100. výročia narodenia A. Dubčeka. Zachytáva základné informácie z histórie a zo súčasnosti obce, približuje život a dielo významných rodákov a osobností, kultúrne pamiatky a pamätihodnosti obce a mikroregiónu Uhrovská dolina. V prvom rade sa však sústreďuje na základné informácie o detstve, dospievaní, …

Shop Now
Často kladené otázky
Are Free Anti-Virus softwares Any Good?

First and foremost, you never want to go without security protection on your computer. Free Anti-Virus has very low detection rates. Give us a call and we will be happy to inform you of the latest security software we recommend and sell to all our clients for Spyware.

What Exactly are Managed IT Services?
What is Cloud Backup?
What Kind of Response Times Can I Expect?
How Long is a Managed Services Contract for?
What Should I Do Before I Call for Help?
What Does Having Managed IT Services Cost?
What if We Already Have an Internal IT Department?
How Does a Flat Rate Billing Save Me Money?
What Types of Systems do You Support?

Potrebujete fotografa ? Niekoho so skúsenosťami pre úspešnú spoluprácu ?